İncilli Mah. 619. Sk. Aziz Apt. No:5/ABC Karasu / Sakarya
+90 544 718 28 37
Menü(Yardımcı Olabilir)
KAPAT

En iyi Ehliyet ve Sürücü Kursu

Biz Kimiz?


Kısaca sizlere eğitim kalite anlayışımızdan ve sürücü kursumuzdan bahsettik.
En iyi ehliyet ve sürücü kursu hakkımızda

Sakarya Karasu ilçesinde 25 yıllık bilgi tecrübesi, deneyimli ve alanında uzman usta öğreticileri ile birlikte bu zamana kadar binlerce kursiyerine ehliyet sınavlarında başarıyı yakalamış ve sonrasında Sürücü Belgesi almaya hak kazandırmış, bugün Sürücü Kursu sektöründe bilinen ve tanınan isim olarak marka yapmış Karasunun En İyi SÜRÜCÜ KURSU olarak aynı hizmeti siz değerli yeni Sürücü adaylarımıza ve mezun sürücülerimize aynı kalitede hizmet vermeye gurur ve sevinç ile devam etmekteyiz.

Kurulduğu ilk  günden itibaren sektörün öncü ve marka isimlerinden biri olmayı hedefleyen ve başaran,  lider olma yolunda da emin adımlarla hızla ilerleyen Karasu En İyi Ehliyet ve SÜRÜCÜ KURSUMUZ tecrübelerine ek olarak yeni teknoloji ve alanında uzman eğitimci kadrosuyla, kursiyerlerine yüksek standartta trafik ve sürücü eğitimi vermektedir. Gelişen ve yenilenen teknolojiyi yakinen takip edip, kursiyerlerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Kaliteli ve güvenli eğitim misyonu ile yüksek model eğitim yardımcı malzemeleri, simülatör ve son model eğitim araçları ile kursiyerlerine trafikte  olum bireyler kazandırmak, başkalarının haklarına ve önceliklerine, özellikle de başkalarına ve çevreye saygılı, trafikte özgüven kazanmış sürücüler yetiştirmek bizim öncelikli misyonumuzdur.

Aynı zamanda sağladığı online hizmetler ile adaylarına internet platformu üzerinden bir sanal sürücü kursu oluşturmuş, sadece kursa gelerek değil onlar için online ehliyet dersi çalışma imkanı ve kendilerini test edebilecek e-sınav hizmetlerini de sunmuştur.

Bizimle aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sürücü adaylarını Karasunun En iyi SÜRÜCÜ KURSU’nu ziyaret etmeye ve tanışmaya davet ediyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Eğitimde kaliteyi ön planda tutarak öğrencilerimizin başarılı ve kurallara uyan sürücüler olmalarını sağlamak. Öğrencilerimizin istek ve önerilerini dinleyerek bunlara cevap vermek. Kurum, personel ve iş disiplini bütünlüğü içerisinde ticari çıkar gözetmeksizin hizmet vermek. Güvenilir ve tercih edilir bir kurum olmak misyonumuzdur.

 

VİZYONUMUZ

Karasunun En iyi sürücü kursu her dönemde müşteri memnuniyetini ticari kaygılarının önünde tutarak, eğitimde kaliteyle tek olma yolunda emin adımlarla ilerleme amacındadır. Kurumumuz kuruluş amacının ve eğitim sorumluluğunun bilincinde, müşteri taleplerini ön planda tutarı, Sakarya/Karasunun lider bir eğitim kurumudur. Bu çizginin korunması için sürekli iyileştirme ile disiplinli ve sistemli çalışmalarımızı devam ettirerek sektörümüzde marka olmak vizyonumuzdur.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Misyon ve vizyonumuzun takipçisi olacağız.
  • Dayanışma ve güven ortamını sağlayacak liderliği ve katılımı uygulayacağız.
  • Herkesin kaliteden sorumlu olduğu mutlu bir eğitim yaratacağız.
  • Kalite hedefleri ve ölçüm standartlarına uyacağız.
  • Çalışanların sesini dinleyecek ve onların memnuniyetini sağlayacağız.
  • Yeniliklere açık ve aldığımız kararlarda tutarlı olacağız.
  • Müşteri odaklılık ve sürekli iyileştirme prensibini benimsemiş bulunmaktayız.

ÖZEL ATEŞ SÜRÜCÜ KURSU
Trafikte size sorun yaşatacak en büyük sorun yine sizsiniz. Bilginizi ve vücudunuzu bir arada kullanmak bir tarafa sürücülerin başlarda ki en büyük sorunu heyecandır. Heyecan, ne kadar teknik bilginiz olursa olsun sizin yenmeniz gereken bir problemdir.

Bu problemi aşmanız için sizinle aynı duyguları yaşayan, siz o an ne düşünüyorsanız sizinle bire bir empati kuran Özel Ateş Sürücü Kursu ekibine katılmanız sizin için oldukça büyük fayda sağlayacaktır.

TECRÜBELİ EKİP

Tecrübeli eğitimcilerimiz samimi bir ortamda beraber akılda kalıcı, sınava yönelik eğitim vermektedir.

SON MODEL ARAÇLAR

Son model, manuel ve otomatik vitesli araçlarımızla en kaliteli şekilde eğitim vermekteyiz.

UYGULAMALI EĞİTİM

Sembolik araç motoru, şasesi ve daha fazlası ile görerek dokunarak öğretme prensibimiz vardır.

BİLGİSAYARLI SİMÜLASYON

Simülasyon sistemimiz ile üstünüzdeki heyecanı atıp araç kullanmayı bir oyun oynarmış gibi öğreneceksiniz.

Call Now Button
SRC Merkezi - SRC Belgesi - ODY Belgesi - ÜDY Belgesi